6 Października
Wyniki zawodów

Koło OM PZW nr 134 "STARÓWKA" - otwarte spławikowe zawody wędkarskie: Puchar Wędkarzy Ziemi Łódzkiej o „PUCHAR STARÓWKI” -wyniki.

Powiadom znajomego:

W dniu 6 października 2024 r. na zbiorniku Starówka w Ozorkowie odbyły się po raz kolejny otwarte spławikowe zawody wędkarskie: Puchar Wędkarzy Ziemi Łódzkiej o „PUCHAR STARÓWKI”.
W zawodach startowało 20 zawodników, na 22 zgłoszonych, z kół PZW: nr 42 Okręg Sieradz, nr 29 Okręg Skierniewice oraz nr 109, 130, 131, 140 i 134 Okręg Mazowiecki.
W zawodach był ustalony limit startujących ze względu na ilość dostępnych stanowisk i szkoda, że zostały niewykorzystane stanowiska, ponieważ kilku chętnych było na liście rezerwowej.
Zwycięzcą zawodów i zdobywcą Pucharu Starówki został Kol. Tomasz Rusinkiewicz – Koło nr 109 „Metalurg” Kutno - Okręg Mazowiecki, który zwyciężył również w rywalizacji o największą rybę.
Kolejne miejsca zajęli:
II miejsce - Kol. Piotr Haupt - Koło nr 134 Okręg Mazowiecki;
III miejsce – Kol. Henryk Ciapczyński - Koło nr 134 Okręg Mazowiecki;
IV miejsce - Kol. Tomasz Sójecki - Koło nr 109 Okręg Mazowiecki;
V miejsce - Kol. Szymon Pabin - Koło nr 140 Okręg Mazowiecki;
VI miejsce - Kol. Mykola Krasuliak - Koło nr 131 Okręg Mazowiecki.
Zwycięzcy otrzymali, ufundowane przez Zarząd Koła PZW nr 134 „STARÓWKA”, puchary, dyplomy pamiątkowe a zwycięzca w kategorii największa ryba statuetkę.
Dodatkowa nagrodę, ufundowaną przez Sklep Wędkarski PPUH Aquas w Sierpowie, otrzymał w drodze losowania Kol. Tomasz Rusinkiewicz.
Zawody sędziowali Koledzy: Zenon Staszczyk, Zdzisław Jałowiecki, Piotr Zuchmantowicz. oraz  Wiesław Gościniewicz.
Poczęstunek dla uczestników zawodów przygotowali Koledzy: Rafał Grabowski, Andrzej Chmurski i Grzegorz Błaszczyk.
Zarząd Koła dziękuje sponsorowi oraz wszystkim uczestniczącym w zawodach i w ich organizacji.
Zapraszamy za rok na kolejną edycję zawodów o „PUCHAR STARÓWKI”.